Strzelec 23.11-21.12

Strzelec 23.11-21.12

Strzelce mają pozytywny pogląd na życie, są przedsiębiorcze, energiczne, odważne i wszechstronne, lubię przygodę i nowe doświadczenia. Kochają podróże i odkrywanie nieznanych miejsc, ich umysły są zawsze otwarte na nowe możliwości. Osoby spod znaku Strzelca są ambitne i optymistyczne, i pozostają takie nawet kiedy okaże się, że ich nadzieje były płonne. Ich silnie idealistyczna natura przetrzyma każde rozczarowanie bez jakiegokolwiek uszczerbku. Strzelce są honorowe, uczciwe, godne zaufania, prawdomówne, hojne, szczere i sprawiedliwe. Stają po stronie słabszych będą walczyć o każdą sprawę, którą uważają za sprawiedliwą. Równoważą lojalność niezależnością. Strzelce są zazwyczaj skromne i często religijne, z silnym poczuciem moralności. Mogą uważać sztywne przywiązanie do rytuałów i konwencji za ważniejsze od prawdy, którą one symbolizują i ucieleśniają.

Strzelce są obdarzone szerokimi horyzontami umysłowi i głębią myślenia, potrafią przewidywać i trafnie oceniać innych. Uwielbiają inicjować nowe projekty (są doskonałymi badaczami i naukowcami), zgłębiać nowe koncepcje. Myślą bardzo szybko, intuicyjnie i często oryginalnie. Jednak bardziej sprawdzają się w dostosowywaniu już istniejących rozwiązań niż w wymyślaniu nowych. Najlepiej pracuje im się z ludźmi, których cechy charakteru uzupełniają ich własne. Posiadają silną wolę i talent organizacyjny, dzięki czemu są w stanie doprowadzić każdy projekt do pomyślnego zakończenia. Hojność Strzelców równoważy ich ostrożność w zarządzaniu zasobami.

Strzelce są żarliwe, szczere i prostolinijne w miłości. Jeśli ich małżeństwa są udane, pozostaną wiernymi małżonkami i pobłażliwymi rodzicami. Choć ich niespokojna natura może sprawić, że nawet z najbardziej satysfakcjonującego domowego zacisza uczynią bazę wypadową do swoich podróży. Cenią wolność i często stają w obliczu wyboru: kariera czy miłość i rodzina. W relacjach międzyludzkich są godne zaufania, którego raczej nie zawiodą. Zarówno kobiety Strzelce jak i mężczyźni potrafią wpaść w złość i umiejętnie zranić przeciwnika. Z drugiej strony są wspaniałomyślne w przebaczaniu i odpowiedzialne opiekując się starszymi w rodzinie.

Strzelce sprawdzają się zawodowo w bardzo różnorodnych dziedzinach i zawodach. Są dobrymi nauczycielami i filozofami, z talentem do wyjaśniania skomplikowanych zasad i teorii. Ten dar pozwala im odnieść sukces zarówno w nauce jak i Kościele. Odnajdą się w polityce, prawie, sferze publicznej, administracji społecznej, public relations i reklamie. Wielu uznanych trenerów sportowych pochodzi właśnie spod znaku Strzelca.

Wady Strzelców to podatność na gniew, tracenie czasu na drobiazgi, niecierpliwość – chcą jak najszybciej skończyć każdy nowy projekt, wymagając od innych morderczego tempa pracy, pogarda dla niedoskonałości innych, oczekiwanie ciągłego uznania dla ich własnych wysiłków. W pewnym sensie Strzelce zasługują na uznanie, poświęcając dla pracy swoje zdrowie i życie rodzinne, choć w oczach najbliższych zasługują za to na potępienie. Strzelce mogą być apodyktyczne i nieuprzejme w miejscu pracy, a w życiu prywatnym – chełpliwe i ekstrawaganckie.

Zobacz co Twój znak mówi o Tobie:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed