Skorpion 24.10-22.11

Skorpion 24.10-22.11

Skorpiony to najbardziej intensywne, głębokie, potężne znaki zodiaku. Nawet gdy wydają się opanowane i spokojne, w rzeczywistości kipią energią emocjonalną pod zewnętrzną maską spokoju. Są jak wulkan, który może wybuchnąć w każdej chwili. Ci z nas, którzy są dobrymi obserwatorami, zauważą pokłady siły, może nawet agresji, dostrzegą hipnotyczny magnetyzm osobowości Skorpionów. Podczas spotkań towarzyskich są przyjemne i miłe dla innych, trochę zdystansowane i powściągliwe, potrafią bawić ciekawą rozmową, jednak ich przenikliwe spojrzenie może sprawić, że co bardziej płochliwi i niepewni siebie ludzie poczują się bezbronni w ich towarzystwie.

Osoby spod znaku Skorpiona mogą sprawiać wrażenie wycofanych, jednak to właśnie czujność jest jedną z głównych cech ich charakteru. Skorpiony są świadome swojej wyjątkowości i potrzebują wielkiej samodyscypliny, żeby nie wykorzystać swojej niekonwencjonalnej natury do złych celów. Ich wytrwałość i wola są ogromne, a głębia charakteru i siła przekonań – przytłaczające, ale Skorpiony są również bardzo wrażliwe i łatwo poddają się swoim emocjom. Ich wrażliwość wraz ze skłonnością do ekstremalnych sympatii i antypatii sprawia, że Skorpiony można łatwo zranić. Wszędzie węszą zniewagę, podstęp i chęć zaszkodzenia im, co wzbudza w nich straszną złość. Potrafią zniszczyć innych jedną wypowiedzią lub działaniem, robiąc sobie wrogów na całe życie. Nie potrafią powstrzymać się z krytyką jeśli coś lub ktoś im się nie spodoba.

Jeśli kogoś lubią i szanują, potrafią wykorzystać swoją niezmierzoną energię w sposób konstruktywny, utemperować wybujałą pewność siebie przenikliwością, a nadmierną ambicję – wielkodusznością. Kolegów z pracy traktują z pozycji lidera, a w stosunku do nielubianych współpracowników mogą być okrutni i mściwi. Skorpiony są bardzo wymagające i pamiętliwe, być może dlatego, że rzadko są świadome własnych wad i braków. Są idealnymi przyjaciółmi, pod warunkiem, że przyjaciele nie stanowią dla nich zagrożenia w życiu zawodowym i prywatnym. Niektóre Skorpiony rezygnują z przyjaciół, którzy przestają być dla nich użyteczni.

Skorpiony łączą siłę rozumowania, zdolności analityczne i umiejętność krytycznej obserwacji z wyobraźnią i intuicją, co stawia je ponad przeciętność. Największa liczba genialnych jednostek pochodzi z tego znaku zodiaku. Mają tendencję do popadania w skrajności, a intensywność ich charakteru tylko wyolbrzymia ich złe skłonności. Bunt wobec wszelkich konwencji, polityczny ekstremizm, nienawiść czyni ze Skorpionów terrorystów bez skrupułów. Ich wady to rozpamiętywanie uraz, agresja, brutalność, arogancja, chorobliwa zazdrość, niestabilność charakteru. Na drugim biegunie jest tendencja do nieustannego przekładania wszystkiego na później. Skorpiony mogą tak wiele ze względu na swoje niezliczone talenty, że w końcu nie robią nic, stają się leniwi i pełni samozadowolenia, wymagają ciągłych pochwał i pochlebstw od swojego otoczenia.

Skorpiony sprawdzają się zawodowo w wielu dziedzinach i zawodach. Nadają się na chirurgów, naukowców, żołnierzy. Pasuje im praca wymagająca zdolności analitycznych i badawczych. Są dobrymi naukowcami, policjantami, detektywami, pracownikami kontrwywiadu, fizykami lub psychologami. Skorpiony to przekonujący i inspirujący mówcy, kaznodzieje, dyplomaci.

Zobacz co Twój znak mówi o Tobie:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed