Ryby 20.02-20.03

Ryby 20.02-20.03

Ryby posiadają delikatną naturę oraz cierpliwy i plastyczny charakter. Są hojnie obdarzone pozytywnymi cechami. Osoby spod znaku Ryb są przyjazne, łagodne, miłe, współczujące, i wrażliwe na uczucia innych, reagują z ogromną empatią i taktem na wszelkie cierpienia, których ktokolwiek doświadcza. Są zasłużenie popularne wśród ludzi i cieszą się sympatią większości dzięki swojej łagodnej i uległej naturze, która nie stanowi zagrożenia dla bardziej żywiołowych zodiakalnych typów. Akceptują ludzi wokół siebie, otoczenie i okoliczności, w których się znajdują. Cierpliwie czekają aż sprawy same się ułożą a problemy rozwiążą. Bardziej przejmują się i angażują w problemy innych niż własne.

Natura Ryb może wydawać się trochę jakby nie z tego świata – niepraktyczna w odniesieniu do twardej rzeczywistości. Czasami istnieją bardziej emocjonalnie niż racjonalnie, instynktownie niż intelektualnie. Ryby pragną być uznawane za bardzo kreatywne jednostki. Życie od 8:00 do 16:00 jest nie dla nich. Każdy bunt przeciwko konwencjom ma charakter osobisty, jednak na walkę z zastanym układem Rybom nie starcza energii i motywacji. Ryby nigdy nie są egoistyczne w relacjach międzyludzkich i dają więcej niż same wymagają od innych. W relacjach osobistych, Ryby szukają partnera, którego umysł i stan ducha odzwierciedla ich własny.

Ryby przejawiają tendencję do wycofania w świat marzeń. Jeśli skupią się na rozwoju sfery artystycznej mogą osiągnąć sławę, pieniądze i spełnienie ponieważ osoby spod tego znaku są uzdolnione artystycznie. Są również wszechstronne i umiejętnie kierują się intuicją, w lot chwytają wszelkie zawiłości, uważnie obserwują i słuchają. Ryby są otwarte na nowe pomysły. Wszystkie te cechy mogą połączyć się w niezwykłą całość i przynieść ogromną kreatywność w dziedzinie literatury, muzyki i sztuki. Nawet, jeśli nie mają okazji, żeby wyrazić się twórczo, odznaczają się dużą miłością do sztuki i natury, wrażliwością na piękno, tęsknotą za nowymi doznaniami i podróżami do odległych, egzotycznych miejsc.

W pracy sprawdzają się i na samodzielnych i na podległych stanowiskach. Wykazują duży talent do działalności handlowej. Nie garną się do zarządzania czymś więcej niż mały dział w firmie w obawie przed bankructwem w kryzysie. Ryby to dobrzy księgowi, asystenci i sekretarki, przed. Ich współczuje predestynuje ich do pracy w organizacjach charytatywnych, służbie zdrowia, opiece nad zwierzętami. Zamiłowanie Ryb do dalekich miejsc o dziwnie brzmiących nazwach czyni z nich zapalonych żeglarzy. Wśród Ryb jest wielu architektów i prawników. Gdy zdolności twórcze Ryb połączą się z ich darem do naśladowania i niezwykłą umiejętnością wczucia się w emocje innych ludzi, wtedy Ryby mają szansę zrealizowania się na scenie. Ich psychiczne i duchowe predyspozycje mogą doprowadzić ich do pracy w Kościele lub w charakterze medium. Ryby nadają się do pracy detektywistycznej i rozwiązywania zagadek kryminalnych ponieważ mogą łatwo sobie wyobrazić siebie na miejscu przestępcy i zrozumieć, co działo się w ich umysłach. Ze względu na swoją wszechstronność i niemożność skupienia uwagi na jednym projekcie, Ryby często podążają zawodowo jednocześnie kilkoma ścieżkami.

Zobacz co Twój znak mówi o Tobie:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed