Lew 24.07-23.08

Lew 24.07-23.08

Lew to najbardziej dominujący, spontanicznie twórczy i ekstrawertyczny znak z całego zodiaku. Osoby spod znaku Lwa są ambitne, odważne, pozytywnie usposobione, niezależne, pewne siebie, posiadają silną wolę i samokontrolę, nie poddają się i nigdy nie wątpią. To urodzeni przywódcy w walce o sprawę lub w buncie przeciwko zastanemu porządkowi rzeczy. Lwy są najbardziej skuteczne w rolach przywódczych, a ich magnetyzm osobisty i siła umysłu, przyciągają oddanych im ludzi. Są nieskomplikowane, wiedzą dokładnie czego chcą i wykorzystują wszystkie swoje siły, kreatywność i wszelkie sposoby, aby to zdobyć. Co więcej, Lwy są absolutnie pewne, że osiągną to co zaplanowali. Lwy myślą i działają na dużą skalę, na co innym nie starcza odwagi. Czasami ich śmiałe i ambitne plany oraz idealizm mogą wystraszyć zwolenników, ale pragmatyzm i determinacja Lwów oraz łatwość rozwiązywania problemów szybko uspokoją wątpiących. Lwy potrafią nawet z niepowodzeń, których doświadczą, skorzystać i uczynić atut.

Na ogół Lwy są bardzo idealistyczne i humanitarne. Obdarzone dużą inteligencją, z filozoficznym zacięciem. Pobożne Lwy będą wytrwale i szczerze trzymać się tradycyjnych wierzeń, praktyk i doktryn, które bardziej liberalne i nowoczesne osoby uważają za absurdalnie nieaktualne. Lwy potrafią być wybitnie nieprzyjemne. Ekstremalnie aroganckie, nieznośnie dumne i wyniosłe, impulsywne. Jeśli są zazdrosne o swoich rywali, nie zawahają się użyć sprytu, kłamstwa i oszustwa, żeby ich zdyskredytować. Inne negatywne cechy, które mogą być udziałem Lwów to egoizm, chciwość na pochlebstwa, chełpliwość, pompatyczność, snobizm, poczucie wyższości, apodyktyczność i nietolerancja, porywczość, pogarda dla podwładnych, którzy realizują ich wizje i projekty. Do tego dochodzi zamiłowanie do luksusu i żądza władzy. I tak, pozornie, rysuje się nieprzyjemny typ zodiakalny. Ale nie osądzajmy zbyt pośpiesznie. Rzadko te wszystkie wady występują w takim natężeniu i ilości na raz. Generalnie negatywne cechy Lwów równoważy ich wrodzona mądrość, dzięki której Lwy dostrzegają swoje wady i aktywnie z nimi walczą.

W życiu zawodowym sprawdzają się w każdej dziedzinie, pod warunkiem, że są w pozycji władzy. W polityce interesuje ich tylko wysokie stanowisko w rządzie. W biznesie zadowoli ich aktywne członkostwo w zarządzie spółki. Lwy są świetnymi organizatorami i menedżerami, często tworzą grunt pod nowe projekty. Lubią zarządzać i kierować ludźmi, nie przepadają za pracą fizyczną. W branży artystycznej Lwy mogą zostać gwiazdą sceny lub ekranu, w muzycznej – dyrygentami. Uwielbiają działać na dużą skalę, z rozmachem, angażują się w poważne przedsięwzięcia.

W stosunkach międzyludzkich Lew jest otwarty, szczery, uczciwy i ufny. Towarzyski, spontanicznie ciepły i życzliwy. Lwy potrafią być długo i głęboko rozczarowane jeśli ktoś komu ufają zawiedzie ich. Nie umieją trafnie ocenić innych, są skłonne do faworyzowania i przesadnej wiary w swoich zwolenników, co bardzo często kończy się rozczarowaniem. Nie potrafią (i nie chcą) oprzeć się pokusom i urodzie płci przeciwnej. Mogą mieć liczne romanse i często zmieniać partnerów. Są skłonne do oszukiwania. Z tego powodu rozpadają się małżeństwa Lwów. Z drugiej strony są szczere i hojne dla swoich kochanków tak długo jak miłość kwitnie. Są przywiązane do swoich partnerów i rodzin, tak długo, jak długo przynosi im to korzyści. Żądają wiele, ale same nie potrafią dawać.

Zobacz co Twój znak mówi o Tobie:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed